Turbīnu remonts

Turbīnu diagnostika un remonts.

Meklējot lielāku degvielas ekonomiju, daudzu autoražotāju automašīnās tiek izmantotas turbīnas, lai padarītu dzinējus jaudīgākus un efektīvākus. Piemēram, jaunākajās Porsche 911 kā standartu izmanto turbīnas, un arī BMW savās jaunākajās M3 sērijas mašīnās izmanto turbīnas.

Turbīnas tikai sporta mašīnās? Muļķības! Ikdienā izmantojamās automašīnās bieži tiek izmantotas turbīnas. Piemērām, visi jaunie Ford Mondeo benzīna dzinēji tiek aprīkoti ar turbīnām. Turbīnu popularitātes skaidrojums ir vienkāršs, tās ļauj ražotājiem padarīt savas automašīnas efektīvākas, padarot dzinējus mazākus, nezaudējot jaudu.

Nav nemaz tik viegli noteikt, vai pie vainas ir turbīna vai dzinējs. Turbīna, tas ir atsevišķs agregāts un to ir viegli vainot, ka tieši tas ir pie vainas, taču diemžēl realitātē viss nav tik vienkārši. Turbīnas darbība ir atkarīga no daudziem dzinēja parametriem. Ir daudz cēloņu, kāpēc auto var „nevilkt” vai „dūmot”, tāpēc sākumā ir jāveic kopējo dzinēja diagnostiku.

DIESELTECHNIC izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas Melett, jo tās kalpo 2-3 reizes ilgāk nekā citu ražotāju rezerves daļas.